11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Albin Kurti: Sportin duhet bërë kulturë të popullsisë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje!, Albin Kurti, sot ka luajtur basketboll me të rinjtë në Gërmi.

“Sportin duhet bërë kulturë të popullsisë. Pra, edhe një arsye më shumë për fitore me 6 tetor”, ka deklaruar ai.

Postimi i plotë i Kurtit:

“Sot isha për basketboll në Gërmi. Sporti është argëtim dhe shëndet, shoqërim dhe aktivitet.

Sportin duhet bërë kulturë të popullsisë.

Pra, edhe një arsye më shumë për fitore me 6 tetor”.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img