31.7 C
Pristina
E hënë, 4 Korrik, 2022

Ambasada amerikane falënderon Forcat Ajrore për shërbimin në Kosovë (VIDEO)

Rekomandime

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka falënderuar Frocat Ajrore amerikane për shërbimin në Kosovë.

Këtë urim ambasada e ka bërë me rastin e 72 vjetorit të themelimit të këtij njësiti, njofton Klan Kosova.

“Ne i përshëndesim anëtarët e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara që shërbejnë këtu në Kosovë dhe gjetkë.

U dëshirojmë Forcave Ajrore një ditëlindje të lumtur”.

Më shumë artikuj

Të fundit