1.3 C
Pristina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Ambasadori Kosnett viziton Mitrovicën, shijon qebapat në shesh

Rekomandime

Ambasadori amerikan, Philip S. Kosnett, ka vizituar Mitrovicën mirëpo ajo që bie në sy është se ai ka vizituar një qebatore për drekë në sheshin e Mitrovicës.

Këtë e ka bërë të ditur qebaptorja ku kishte ngrënë drekë ambasadori.

Ishte nder dhe kënaqësi e veçantë ta kemi ambasadorin e SHBA-ve në Kosovë Philip Kosnett, për drekë në Edin’s SteakHouse!

Kosova, vendi i vogël me zemër të madhe, e ka të pa ndashme mirënjohjen dhe dashurinë për popullin tuaj. Ardhja juaj sot e ka madhështuar pa fund qytetin tonë në përgjithësi dhe shtëpinë tonë në veçanti. Faleminderit, nga zemra!”, thuhet në postim.

Më shumë artikuj

Të fundit