-0.9 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Arrestohet hajni në flagrancë

Rekomandime

Një person ka raportuar se dikush një ka tentuar të kryej vjedhje në lokalin e tij në lagjen Dardania në Prishtinë.

Pas identifikimit dhe gjatë arrestimit i dyshuari mashkull kosovar duke rezistuar i ka sulmuar fizikisht dy zyrtarët policorë dhe viktimën tjetër mashkull kosovar.

Tri viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më shumë artikuj

Të fundit