8.1 C
Pristina
E premte, 7 Tetor, 2022

Arusha shfaqet sërish, banorët e Zhurit e filmojnë nga afër

Rekomandime

Disa banorë të Zhurit, fundjavën e kaluar pasi kishin vajtur për t’u relaksuar sipër fshatit të tyre në malet e Koretnikut, kishin hasur në një arushë.

Ata gjatë kohës sa kishin qëndruar aty kanë arritur nga afër t’a xhironin atë si zbriste nga lisi.

Kujtojmë se një ari u bë temë për disa javë pasi shkaktoi dëme jo të pakta tek disa fermerë në komunën e Prizrenit dhe për më tepër ngjalli frikë tek banorët e zonës ku u shfaq disa herë.

Më shumë artikuj

Të fundit