Baneri në ndeshjen Turqi-Shqipëri: “Ne jemi një se jemi vëllezër.”

Sonte u zhvillua ndeshja mes Turqisë dhe Shqipërisë, e cila mbaroj me rezultat 1:0 për vendasit.

Në fushë pati tensione të shumta dhe ‘fërkime’ mes lojtarëve.

Por, në tribuna po ka atmosferë miqësie, shkruan Indeksonline.

Kjo u vërejt në banerat që janë vendosur. Në një nga banerat e vendosura shkruhej: “Ne jemi vëllëzër”.