-0.1 C
Pristina
Wednesday, March 29, 2023

Barcelona e “kalltë” pas këngës shqipe, e përdorë përsëri atë

Rekomandime

Barcelona e ka përdorur sërish këngën shqipe “Habibi” që është remix nga Dj Gimi-O.

Dje, katalonasit triumfuan 3:0 në shtëpi ndaj Villarrealit, me dy gola të shënuar nga Lewandowski dhe një nga Ansu Fati.

E goli i dytë i Lewandowskit u publikua nga Barcelona në TikTok, e cila u përcoll nga kënga shqipe.

Të njëjtën këngë, Barcelona e përdori edhe në një video të Lewandowskit dhe Gavit nga ceremonia e Topit të Artë.

Më shumë artikuj

Të fundit