28.3 C
Pristina
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

Befason moti sot,temperaturat si në pranverë

Rekomandime

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja e lehtë deri mesatare.

Më shumë artikuj

Të fundit