9.4 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Çun Lajçi na befason, kërkon që të votohet kjo parti në zgjedhjet e 6 tetorit

Rekomandime

Aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi ka ndryshuar qëndrimin e tij për zgjedhjet e 6 tetorit

Përmes një postimi në “Facebook”, ka kërkuar nga Rugova që ta votojnë Lëvizjen Vetëvendosje, dhe kandidatin për deputet Ali Lajçin.

Gjithashtu, Çuni ka shkruar se “ai asht bajraktari i sakrificës që s’e votoi tradhëtinë si Naser Rugova. As si Ramiz Kelmendi”.

Postimi i plotë:

Rugovë!

Po ju dveti diçka

A kanë shkua baballarët tuej mbas flamurit t’Kadrisë apo t’Sakut

Apo veç fjalë kishin ata e ju?!

Nëse po

Atëherë duhet t’shkoni edhe mbas Ali Lajçit dhe t’jeni me të e për të!

Ai asht bajraktari i sakrificës që s’e votoi tradhëtinë si Naser Rugova

As si Ramiz Kelmendi

Andaj n’paçi pak fytyrë s’koriteni!

ÇL

Më shumë artikuj

Të fundit