15.5 C
London
E shtunë, 16 Tetor, 2021

Demaliaj komenton kandidaturën e Osmanit: Ajo njihet vetëm për votën e saj kundër Hashim Thaçit

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Ish deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj, ka komentuar nominimin e Vjosa Osmanit për kryeministre.Ai në profilin e tij në Facebook ka thënë se Vjosa Osmani nuk është politikane për të udhëheqë agjendën shtetërore.

“Vjosa është një profesioniste e zonja dhe e vlerësoj por jo politikane me udhëhequr agjendë shtetërore..!!

Nuk mbahet mend asnji vendim i saj ndonjëherë në këtë vend, përpos që u rrit si emër brenda një pjese të LDK-së kur kundërshtoj dhe nuk votoj Hashim Thaqin për President dhe ishte në kundërshtim me partinë e saj(LDK)..!!”, ka shkruar ai

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img