-0.9 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje del pozitiv me Covid-19

Rekomandime

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Shpëjtim Bulliqi me anë të një shkrimi ka treguar se ka dal pozitiv me Covid-19.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Të nderuar miq, kolegë dhe dashamirë,

Ju informoj se jam njoftuar nga IKSHP-ja se pas testimit të bërë për COVID -19, kam rezultuar pozitiv.

Ju njoftoj se do tē jem në vetizolim duke respektuar rekomandimet e IKSHP-së.

Gjendjen shëndetsore e kam stabile

Ju bëj thirrje të gjithëve t’i respektoni masat!

Me respekt

Më shumë artikuj

Të fundit