13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Djali i vozit “Ferrari”, Dani thotë “Krejt e kanë”

- Advertisement -

Të rekomanduara

Djali i këngëtarit Ramadan Krasniqit, Andi është i njohur për jetën luksoze që bën.

Ai para dy vitesh e kishte blerë një makinë “Ferrari”.

- Advertisement -

Ramadan Krasniqi ishte i ftuar në emisionin “Review”, ku foli edhe për atë gjë.
Ai e konsideroi makinën e tij si ‘modeste’ duke thënë që një makinë të tillë e kanë të gjithë.

“Një kerr qaty si krejt që e kanë”, ka thënë Dani.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -