11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Dyvjeçarja vdes pasi zë kokën me xhamin elektronik të makinës

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Një dyvjeçare vdiq të hënën pasi mbylli xhamin elektronik dhe e zuri kokën, ndërsa babai i saj po flinte në karrigen e përparme, transmeton Klan Kosova.

Policia thotë se rreth mesditës, një baba dhe dy vajzat e tij, njëvjeçare dhe dy, po qëndronin bashkë në makinë.

Babai bëri një sy gjumë dhe u zgjua dy orë më vonë kur edhe e gjeti dyvjeçaren me dritaren e mbyllur aksidentalisht në kokën e saj.

Ajo vdiq në spital.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img