13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

E dhimbshme: Egzon Kryezi ndërron jetë në Stamboll, 9 muaj pas aksidentit të rëndë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Egzon Kryeziu ka ndërruar jetë në orët e mesnatës në Stamboll, ku po trajtohej pas aksidentit të rëndë, shkruan Reporteri.net.

Këtë e ka bërë të ditur vet babai i tij permes një postimi të bërë në Facebook.

- Advertisement -

“Ju njoftoj me pikëlim te thellë se djali jonë Egzon Kryeziu sot në Stamboll ndëroi jetë pas 9 muaj luftimit me plagët të mara nga aksidenti i rëndë. I falenderojmë te gjithë të cilët kanë ndihmuar per tu sheruar. Per diten e varrimit ju njoftojmë me kohë. Familja Kryeziu”, ka shkruar Ramë Kryeziu.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -