21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

E kapi si e çmendur dhe e ngjeshi pas vetes, 21-vjeçares i dalin fotot e tradhtisë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një vajzë vetëm 21-vjeçare ka tërhequr vëmendjen për lidhjet e saj me meshkuj më të vjetër në moshë.

Milijana Bozic është vajza e cila mori pjesë në një reality show televiziv serb dhe atje u pa duke puthur 60-vjeçarin Nemanja Stamatovic Zabac. Kjo pavarësisht se ishte e martuar me Milojko Bozic që nga shtatori i këtij viti.

Mësohet se vajza u martua me një 74-vjeçar dhe tani e ka tradhtuar atë me një pensionist vetëm disa javë pasi u filmua teksa flinte me një burrë tjetër të moshuar, sipas raportimeve.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -