19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

E pabesueshme: Kështu hapet toka në Rusi

- Advertisement -

Të rekomanduara

Momenti kur një pjesë e madhe e rrugës duket të shkrihet si rezultat i shpërthimit të një tubi me ujë të ngrohtë, është kapur në kamera.

Pamjet e filmuara në Tyumen të Rusisë tregojnë bashkimin e dy tubave të rrugës, duke u formuar një vrimë e madhe në rrugë.

Një pjesë e madhe rrugës pastaj mund të shihet duke u shkërmoqur nga ngrohtësia e ujit.

Ndiqeni videon më poshtë për ta kuptuar se për çfarë bëhet fjalë.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -