11.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Ekskluzive: Nora ishte në lidhje me avokatin e njohur, kjo është arsyeja e ndarjes

Rekomandime

Para pak ditësh zyrtarisht Nora Istrefi dhe Robert Berisha i japën fund martesës së tyre 14 vjeçare, nga e cila kanë edhe një vajzë.

Roberti publikoi në profilin e tij në Instagram një foto ku njoftonte se ai dhe këngëtarja nuk ishin më bashkë, por që tha se do të vazhdojnë të mbesin miq të mirë.

- Advertisement -

Gazeta online Veriu.info ka mësuar arsyen e ndarjes së çiftit të famshëm, e cila në fakt ka të bëjë me tradhëtinë martesore që thuhet se Nora i ka bërë Robertit.

“Prej të paktën një viti Nora është në lidhje jashtëmartesore me njërin prej avokatëve ndër më të njohurit në Kosovë dhe kjo është arsyeja e ndarjes”, ka treguar një mik i ish çiftit për gazetën online Veriu.info.

Emri i avokatit është i njohur për Veriu.info, por për shkak të ndjeshmërisë së rastit nuk do ta publikojmë.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit