16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Ekskluzive: UEFA e dënon Federatën e Futbollit të Kosovës

- Advertisement -

Të rekomanduara

UEFA e ka dënuar FFK-në për shkak të hedhjeve në fushë të objekteve nga tifozët në ndeshjen kundër Malit të Zi.

Sipas burimeve të IndeksOnline Federata e Futbollit të Kosovës është dënuar me 5 mijë euro.

- Advertisement -

Po ashtu edhe Mali i Zi është dënuar me 15 mijë euro, për incidentet e krijuara nga tifozët e Malit të Zi.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -