Saturday, July 20, 2024

Era e fortë ngre peshë njerëzit

- Advertisement -
- Advertisement -

Tentuan të mbajnë tendën e restorantit

Stuhia që goditi këtë fundjavë Karolinën e Jugut në SHBA, dëmtoi dhjetëra banesa e lokale. Në këtë video amatore shihet se si fuqia e erës hedh tej një tendë të madhe në një restorant.

Tentativa e punonjësve për të mbajtur në tokë tendën ishte e kotë. Siç shihet në pamje, era e fortë përplas një grua dhe ngre lartë një person, duke i rrezikuar edhe jetën.

Fatmirësisht gjithçka u mbyll pa pasoja.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura