11.3 C
Pristina
Saturday, April 1, 2023

FIet 22-vjeçarja që u përfoI si shkak i ndarjes së Shakirës me Piquen: Më lini të qetë ta kryej fakultetin

Rekomandime

Pas ndarjes së Gerard Pique dhe Shakira, shumë pikëpyetje janë fokusuar tek shkaku i mundshëm i ndarjes: dashuria e re e futbollistit.

Në këtë kohë, çdo emision televiziv dhe media përpiqet të jep informacion dhe të gjithë besonin se ishte një grua e re që punonte si kamariere për një nga kompanitë e Pique, siç raporton ‘Salvame’.

Kjo grua e supozuar 22-vjeçare është dashuria e re e Gerard Pique që i dha fund lidhjes së tij 12-vjeçare me Shakirën, por programi ‘Socialite’ ka shkuar shumë më tej.

Në një telefonatë 15-minutëshe, e reja me iniciale CM ka folur ekskluzivisht për emisionin ‘Telecinco’, shkruan Marca.

‘Socialite‘ ishte në gjendje të kontaktonte të renë falë një njohjeje të përbashkët mes vajzës dhe Laura Roige, korrespondente e programit.

“Ajo është e mbingarkuar me të gjitha këto, ajo nuk mendoi se informacioni mund të dilte në dritë”, tha Laura Roige.
“Ajo është përfshirë në këtë histori pa dashur dhe dëshiron të bëjë të qartë të vërtetën e saj, dëshiron të mbetet anonime por na ka dhënë leje të transkriptojmë bisedën që kemi bërë me të”, shton gazetarja e Socialite.

“Dua të sqaroj se nuk e njoh fare Gerard Pique, më kanë lidhur pa kuptim me të për shkak të përshkrimit të vajzës së supozuar dhe më kanë dhënë rolin duke përfituar nga fakti se nuk kam rrjete sociale sepse jam duke i bërë provimet përfundimtare”, mësohet se është shprehur CM.

“Nuk jam unë dhe nuk e njoh, kështu që të lutem më lini të qetë, njerëzit po më shajnë për gjëra që nuk kam bërë, çdo gjë që del me emrin tim do të përballet me padi, nuk e kuptoj pse më kanë penguar”.

“Mendoj sepse ata kanë nevojë për dikë që të ndryshojë temën dhe të ngatërrojë të gjithë, megjithëse ajo që më kanë thënë është se vajza e vërtetë do të dalë së shpejti, shpresoj që kështu të më lënë të qetë dhe të mund të kthehen në duke studiuar me qetësi, gjë që ka rëndësi për mua”, thuhet se ka thënë ajo.

Sipas Laura Roige, inicialet CM dhe fjalët e të resë dëshmojnë se ajo ka qenë një karrem për të gjithë “kolegët e biznesit”.

Identiteti është një emër që mungon dhe që është publikuar qëllimisht dhe i korrespondon C.C dhe jo C.M.

Sipas të resë që foli për Socialite, emri i plotë i së resë në fjalë “do të dalë së shpejti”.

“Kjo vajzë, e vërteta, është një vajzë e re nga Barcelona, ​​shumë e bukur dhe e cila në fakt e ka takuar Piquen në vendin për të cilin është folur dhe sipas asaj që më kanë thënë kjo vajzë e ka parë atë në më shumë se një ndeshje futbolli”, përfundon reporterja e ‘Socialite’.

Më shumë artikuj

Të fundit