11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Florjan Binaj: Mirëserdhe në Serbi, skandali me mesazhin e operatorit telefonik shqiptar sapo futesh në Kosovë

- Advertisement -

Të rekomanduara

“Mirëserdhët në Serbi”, ky është mesazhi që të vjen nga operatori telefonik shqiptar Vodafone sapo futesh në Kosovë.

Denoncimi bëhet nga aktori Florjan Binaj.

Ai shkruan se ndodh e njëjta gjë si me rastet kur shkon në jug të Shqipërisë dhe të dërgojnë mesazh sikur të jesh në Greqi.

“Skandalet nuk paskan fund…pas mesazheve mirëserdhët në Greqi kur kalon qafën e Llogarasë, të shkosh në Kosovë dhe të të vijë mesazh nga operatorët shqiptarë të telefonisë, mirëseerdhe në Serbi, është për tē plas mëlçia!!!!

- Advertisement -

Turp për ata që e bëjnë dhe turp për ata që nuk e ç’bëjnë!!!TURP!!!”, shkruan aktori.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -