Gani Geci ia huq stinës: Kujton se është dimër, ani pse është larg edhe 1 muaj

Date:

Edhe pse stina e dimrit nuk fillon edhe rreth një muaj, për Gani Gecin, tashmë veç ja ka nisur.

Ish-zyrtari i LDK-së, që është tejet aktive më shumë në debate televizive ku flitet për UÇK-në dhe luftën, ja ka huqur me stinën e dimrit.

Ai ka publikuar një foto duke luajtur shah me vëllezërit dhe të afërm të tij, ku ka thënë se po luajnë në një natë dimri, shkruan Reporteri.net.

“Natë dimri duke lu shah”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se dimri fillon më datë 21 dhjetor.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...