11.2 C
Pristina
Friday, March 24, 2023

Gazetari Rama përplaset me Driton Selmanajn: Je bë deputet t’u i rrejt njerëzit, t’u fol për Thaçin e SHIK’un

Rekomandime

Gazetari dhe publicisti nga RTV Dukagjini, Fidan Rama, ka pasur një debat të nxehtë mbrëmë gjatë emisionit me deputetin e LDK’së, Driton Selmanajn, shkruan Gazeta Metro.

Rama i ka thënë deputetit të LDK’së se është bërë deputet duke i rrejt njerëzit, duke folur më shumë për Hashim Thaçin dhe SHIK’un dhe mos ofruar asnjë fakt.

“Je bë deputet tu i rrejt njerëzit, je bë deputet t’u mos afru asnjë fakt për atë që ke marrë votë, ma shumë ke fol për Hashim Thaçin dhe SHIK’un, a di sa ke fol për SHIK’un ti në fushatë, në debate televizive, çka ke bë si deputetë ti me hulumtu për SHIK’un”, tha Rama, transmeton Gazeta Metro.
Po ashtu Rama i ka kërkuar Selmanajt që të jetë i kujdesshëm me deklaratat e tij kundër medieve./gazetametro.net

Më shumë artikuj

Të fundit