18.9 C
Pristina
Sunday, April 7, 2024

Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dyshohet të jetë vrarë dhe hedhur në det

Rekomandime

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në mëngjesin e sotëm  në Durrës.

- Advertisement -

Viktima e gjinisë mashkullure dhe në gjendje të dekompozuar, është gjetur në det, gjashtë milje larg bregut të detit.

Paraprakisht dyshohet për vrasje, pasi trupi i pajetë është gjetur i mbështjellë me letër natriban.

Mendohet se fillimsht është ekzekutuar dhe më pas është hedhur në det për të zhdukur gjurmët.

- Advertisement -

Policia ka nisur hetimet, ndërsa trupi i pajetë është dërguar në morgun e qytetit ku do ti nënshtrohet ekspertizës mjekoligjore për të bërë të mundur dhe identifikimin e tij.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit