8.6 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Gjyshja më seksi e Kosovës feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Rekomandime

Alberie Hadergjonaj është një këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare, e cila vazhdon të jetë aktive edhe ditëve të sotme.

Ajo njihet edhe për format e saj trupore të cilat përkundër moshës arrinë t’i sfidojë edhe vajzat e reja.

Sot është një ditë e rëndësishme për të, ajo feston sot ditëlindjen e 44-të.

Kujtojmë që Albëria njihet si një këngëtare mjaft e suksesshme dhe joshëse në estradën shqiptare.

Ajo shpesh poston fotografi ku shihet gjithmonë shumë elegante dhe kujdesi që po bën për veten ia heq shumë nga vjetët që ka.

Albëria vazhdimisht shprehet hapur për të gjitha masat që merr për t’u kujdesur pëe dukjen e saj, duke inkurajuar kështu edhe gratë tjera që të mos lejojnë që kalimi i viteve të zbeh shkëlqimin e tyre.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Më shumë artikuj

Të fundit