23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Gruaja nga Vushtrria e bën burrin për spital

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një person nga Vushtrria ka raportuar bashkëshorten e tij në polici për dhunë në fsmilje.

Siç njofton policia, viktima gjatë ditës së djeshme, ka raportuar se pas një mosmarrëveshje , është sulmuar nga bashkëshortja e tij.

- Advertisement -

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -