-0.7 C
Pristina
E martë, 29 Nëntor, 2022

Habit Ramiz Kelmendi: Kam dëshirë të më thërrasin Ramiz miliarderi

Rekomandime

Biznesmeni dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Ramiz Kelmendi është njëri ndër personat më të pasur në Kosovë.

Në një intervistë me Kelmendin në shtëpinë e tij luksoze, ai nuk ka hezituar aspak të flas edhe për vlerën e shtëpisë.“Shtëpia ime ka vlerën sa dy shtëpi në lagjen “Marigona”, shprehet Kelmendi.

Ndërkaq kur u pyet se a ka dëshirë ta thërrasin “Ramiz Milioneri”, ai përgjigjet.

“Kisha pas dëshirë të më thërrasin Ramiz Miliarderi”.

Më shumë artikuj

Të fundit