-0.6 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

‘Hajni amatore’ në Prishtinë: Vjedh telefonin dhe e harron kuletën në mobilshop

Rekomandime

Një hajni amatore ka ndodhur sot në një mobilshop në Prishtinë, pasi që personi që vjedh një telefon e harron kuletën brenda lokalit.

Një vjedhje e një telefoni ka ndodhur sot në një mobilshop te nënkalimi në Prishtinë.

Si duket, hajni ka dal të jetë amator, pasi që pas e ka vjedhur telefonin e ka harruar kuletën në këtë mobilshop, raporton Korrespodenti.

Për më shumë, shikojeni videon e më poshtme.

VIDEON mund ta shihni KËTU

Më shumë artikuj

Të fundit