0.7 C
Pristina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit

Rekomandime

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj I PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori I emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për cka ka ndodhur pas emisionit.

Më shumë artikuj

Të fundit