12.3 C
Pristina
Wednesday, September 27, 2023

Haradinaj hedh valle me Vasfije Krasniqi Goodman

Rekomandime

Kryeministri në detyrë, njëherësh kryetari AAK-së, Ramush Haradinaj ka marrë pjesë sot në konferencën Global Woman Summit, organizuar nga Global Woman Club, ku pas fjalës së tij është ftuar të vallëzojë së bashku me heroinën Vasfije Krasniqi Goodman dhe gra të tjera pjesëmarrëse.

Teksa ai po duartrokiste, me ftesë të grave pjesëmarrëse, është parë t’i bashkohet valles, nën tinguj e këngës “No rules” të Dua Lipas.

- Advertisement -

Pas pak minutash, kryeministri në detyrë zgjodhi që edhe nga vallja të largohet duke vrapuar.

Ndryshe, Haradinaj në këtë konferencë ka thënë se nëna dhe gruaja e tij kanë qenë boshti i të gjitha betejave të tij për Kosovën.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit