0.6 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Hellas Verona – Milan, kjo është nota e Rrahmanit

Rekomandime

Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas.

Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët.

Dy mbrojtësit shqiptar, Kumbulla dhe Amir Rrahmani kanë luajtur nga minuta e parë në këtë duel.

Që të dy zhvilluan një ndeshje fantastike në takimin e sotëm – duke i lënë shumë pak hapësira sulmuesve të Milanit.

Rrahmani u vlerësua me notën 6.1, kurse Kumbulla me notën 7.2.

Më shumë artikuj

Të fundit