12.3 C
Pristina
Wednesday, September 27, 2023

I është dhënë lamtumira e fundit 5 vjeçarit nga Begaj i Vushtrrisë që humbi jetë dje

Rekomandime

Me pjesëmarrjen e shumë miqve, familjarëve, dhe të afërmve sot i është dhënë sot lamtumira e fundit Brilant Krasniqit, vogëlushit 5 vjeçar që ndërroi jetë gjatë së djeshme.

- Advertisement -

Varrimi i të ndjerit është bërë sot në varrezat e fshatit Begaj të Vushtrrisë.

5 Vjeçari është raportuar se ka ndërruar jetë dje, ku si shkak dyshohet të jetë arma e zjarrit.

Foto: Avni Deliu!

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit