11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

I shënoi një supergol Dortmundit, ky është postimi rrëqethës i Werderit për Rashicën

- Advertisement -

Të rekomanduara

Milot Rashica u rikthye në formacionin startues të Werder Bremenit kundër Borussia Dortmundit, të shtunën pasdite.

Superylli kosovar nuk humbi kohë të lë shenjë në takim, duke realizuar qysh në minutën e tetë për t’i dhuruar epërsinë skuadrës së tij.

Ish-ylli i Vushtrrisë nuk i la asnjë gjasë portierit kundërshtar, duke lansuar një goditje të fuqishme nga brenda zonës për të qëlluar rrjetën.

E Bremen e ka komentuar në mënyrë brilante golin e Rashicës me anë të një postimi në Twitter.

- Advertisement -

“Ne mezi gjetëm kohë ta lavdërojmë atë gol të Rashicës.

“Por sa i mirë ishte ai gol?”, shkruhet në postimin të cilit i është bashkangjitur edhe një reagim interesant i lojtarit.

Shikoni më poshtë.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -