12.3 C
Pristina
Wednesday, September 27, 2023

Iftari më i vecantë i këtij Ramazani – Hoxha bënë iftar me personat me nevoja të veçanta – Shikoni çfarë i kërkon njëri nga ata

Rekomandime

Këtë javë, emisioni Kojshia Show organizoi një iftar, ku të ftuar ishin hoxha Mazllam Mazllami bashkë me disa persona me nevoja të veçanta.

- Advertisement -

Në këtë emision, hoxha tha se ishte mjaft i emocionuar dhe se ky ishte iftari më i veçantë në jetën e tij. Ai, bashkë me mysafirët fali edhe teravitë në emision.

Ndiqeni minutën e 15:00 për ta parë këtë moment emocionues kur hoxha falë teravitë me të ftuarit në studio.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit