Ish-Miss Kosova ia fal zemrën një serbi, fotoja e fundit e saj është “hot”

Kosova njihet për femrate bukura që ka. Por, një grup amatorësh vendosën çuditërisht që 3 vjet më parë t’i jepnin titullin: Miss Kosova një femre nga Argjentina.

Nuk iu mjaftuan mijëra bukuroshe, e dhjetëra kandidate nga Kosova, që juria të përzgjidhte një femër latine për më të bukurën e shtetit më të ri në Ballkan, shkruan Indeksonline.

Nuk ka vonuar shumë dhe ish- Miss Kosova, Camila Baraza, tani është e dashura e një serbi.

Lidhja e saj është zyrtare dhe nga prezantimi i shtetit të Kosovës, Camila tani është shëndrruar në një nuse serbe. Ajo po vazhdon jetën e saj në Dubai me serbin Gjorgje Jeliq.

Camila vazhdon të merret me modelizëm, gjë të cilën e dëshmon edhe me fotografinë që sapo e ka publikuar në Instagram