-0.6 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Ish mjeku i UÇK-së ironizon me sloganin e LDK-së “Beso”

Rekomandime

Kandidatja për deputete nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani, ka bërë publik sloganin e partisë në këto zgjedhje të jashtëzakonshme që mbahen me 6 tetor.

Osmani ka shkruar në Facebook se slogani i LDK-së do të jetë “Beso”.

Tutje, nga kjo parti kanë shkruar se “Beso” do të thotë besimi në shtet të drejtë, të barabartë e të zhvilluar, si dhe besim në ndryshim, fitore e në LDK.

Por ish-ushtari i UÇK-së, Liri Loshi ka ironizuar keq me sloganin e zgjedhur nga partia e Isa Mustafës, shkruan Reporteri.net.

“Beso… se nuk jam ka rrej. Sllogan i forte a”, ka shkruar ai në Facebook.

Më shumë artikuj

Të fundit