“Jemi vëllezër”, reperi serb shfaqet me flamurin kombëtar shqiptar në videoklipin e tij dhe habit me tekstin e tij(Video)

Reperi serb, Aleksandar Milosavljeviq ka bërë diçka të rrallë në videoklipin e këngës së re.

Në këngë e tij të re “Cani Sciolti” reperi shihet teksa këndon dhe prapa tij shihet një veturë e mbuluar me flamurin kuq e zi.

Reperi i cili njihet me emrin ar tistik Aki Aki ka xhiruar klipin në Zvicër. Kënga në tekstin e saj flet për miqësinë ndërmjet serbëve dhe shqiptarëve.

Milosavjeviq është shumë i popullarizuar tek të rinjtë e Ticino me singlin e tij “Cani sciolti”.