13 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Këshilltari i Kadri Veselit: Ramush Haradinaj po vazhdon të shpërdajë certifikata të rrejshme për veteranë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Këshilltari i Kadri Veselit dhe kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Blerim Latifi ka akuzuar rëndë kryeministrin e dorëhequr, Ramush Haradinajn. “Në zyrën e kryeministrit po vazhdon të ptintohen certifikata të rrejshme për veteranë”, akuzoi Latifi. Ai këtë deklaratë e bëri ne emisionin Debat Plus në RTV Dukagjini, ku po debatohet për veterantët e rrejshëm.

“Përmend emra, ndryshe po gënjen”, i ka thënë Burim Ramadani nga AAK. “Do ta shohesh këtë. Në zyrën e kryeministrit po printohen certifikata për veteranë të rrejshëm. Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi ka shpërndarë certifikata me veturë zyrtare nëpër fshatrat e kësaj komune”, i është kundërpërgjigjur ai.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img