16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Kjo është përgjigja e VV-së për ftesën e dytë të Thaçit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Lëvizja Vetëvendosje i ka refuzuar dy takimet e ftuara nga Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, për marrjen e mandatit të kryeministrit, shkruan Insajderi.

VV letrën drejtuar Thaçit e ka publikuar në rrjetin social, Facebook.

- Advertisement -

Presidenti, Hashim Thaçi, sot gjatë ditës e ka ftuar dy herë Albin Kurtin të takohet me të. Nga VV janë arsyetuar se Kurti gjendet jashtë Prishtinës.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -