Koha kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen e futbollit

Date:

Sot ndërroi jetë aktori i njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cima.

Ai gjatë jetës së tij kishte dhuruar spektakël dhe i kishte bërë njerëzit të qeshte me veprimet e tij.

Në një ndeshje miqësore mes Estradës kosovare dhe Yjeve të Futbollit në vitin 2000, Cima kishte hyrë në fushë me një pushkë duke bërë veprime qesharake.

I gjithë stadiumi brohoriste emrin e aktori.

 

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Visar Ymeri harxhon rrymë sa nja një fabrikë: Në shkur do të paguaj 236 euro më shumë

Drejtori i Institutit “Musinë Kokalari”, Visar Ymeri, ka thënë...

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...