Kombëtarja mbi të gjitha, dje u kapën në stërvitje sot shihen duke biseduar si vëllezër

Edon Zhegrova dhe Benjamin Kololli janë pajtuar pas zënkës të cilën e kishin dje

Në stërvitjen e djeshme dyshja e Kombëtares së Kosovës u përplasën për disa momente, ku kishte edhe shtyrje, deri në momentin që ndërhyn futbollistët dhe stafi teknik.

Por, Edoni dhe Benjamini sot në stërvitjen që e mbajti Kosova u panë duke biseduar në fushë dhe kjo la të kuptohet që paqja mes tyre është arritur.

Ky është lajm i mirë pasi rikthehet harmonia në Kombëtare kur jemi vetëm dy ditë larg ndeshjes shumë të rëndësishme ndaj Malit të Zi.