28.7 C
Pristina
E diel, 3 Korrik, 2022

Komentuesi i tha “mos rrej”, por kandidati për deputet e befason me vizitë

Rekomandime

Një ngjarje interesante ka ndodhur me një qytetar i cili i ka komentuar kandidatit për deputet nga radhët e AAK-së dhe nënkryetarit Erolld Belegu.

Në një postim, qytetari i ka komentuar Belegut “le mos rrej, nuk jemi tu jetu në hënë po në Kosovë, lërini këto fushata”.

Belegu kishte diskutuar me të duke i thënë se është i interesuar ta takojë, gjë që edhe e kishte bërë.

Më poshtë lexoni postimin e Belegut në Facebook dhe fotografitë e komenteve.

Më shumë artikuj

Të fundit