-0.6 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Konjufca dhe Bajqinovci japin mesazh të madh nga Mitrovica: Qeveria Kurti po vjen

Rekomandime

Dy nga 110 kandidatët e Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca dhe Mefail Bajqinovci, kanë marrë pjesë në hapjen e fushatës elektorale në qytetin e Mitrovicës.

Të dy së bashku, në mesin e shumë të pranishmëve, kanë thënë se qeveria Kurti po vjen.

Bajqinovci në disa fotografi të publikuara ka shkruar: Hapja madhështore e fushatës së Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë, teksa ai garon në këto zgjedhje me numrin 20 kundrejt Konjufcës që mban numrin 2 në listën e VV-së.

Hapja madhështore e fushatës së Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë
#erdhidita
#qeveriaKurtipovjen
#mefailbajqinovci20
#glaukkonjufca2

Më shumë artikuj

Të fundit