17.8 C
Pristina
E martë, 28 Qershor, 2022

Kosova në epërsi

Rekomandime

Ka nisur në Southampton ndeshja mes Anglisë dhe Kosovës, e vlefshme për Grupin A kualifikues për “Euro 2020”.

Kjo është hera e parë që përballen mes vete këto dy kombëtare. Për Kosovën është takimi më i madh deri tash.

Më shumë artikuj

Të fundit