11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Kosovari nga Drenasi gjendet i vdekur brenda burgut në Londër

- Advertisement -

Të rekomanduara

Liridon Saliuka, 29 vjeçar, nga fshati Gradicë, në Komunën e Drenasit është gjetur i vdekur brenda qelisë së tij në Londër, shkruan Gazeta Metro.

29 vjeçari është gjetur i vdekur në burgun e sigurisë së lartë në Belmarsh, derisa policia vdekjen e ka konstatuar si vetëvrasje, mirëpo familja e kosovarit nuk e besojnë këtë.

Liridon Saliuka, ishte arrestuar pasi ishte përfshirë në një vrasje në një klub nate në Londër të cilën ai e kishte mohuar se kishte të bënte me të.

Kosovari jetonte në qytetin, Harroë në veri-perëndim të Londrës, dhekishte më shumë se 20 vite që jetonte atje

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -