16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Kosovari ‘nxehet’ në muzikë dhe vozitë si i çmendur, gati e shkel këmbësorin

- Advertisement -

Të rekomanduara

Vozitja e shpejtë tashmë janë bërë një ‘hobi’ për të shumë të rinj kosovarë.

ështu ka ndodhur edhe me një të ri kosovar, i cili ka publikuar një video në një grup në Facebook, duke vozitur shumë shpejtë, shkruan Indeksonline.

- Advertisement -

Nga shpejtësia e madhe, ai ishte shumë afër që ta shkelte një këmbësorë. Tutje, vozitësi në vend që të ndihet keq për veprimin, ai bën shaka duke qeshur.

Gjatë këtij viti ka pasur shumë vdekje në trafik dhe shumë nga to kanë qenë për shkak të shpejtësisë së madhe.

Prandaj, Policia e Kosovës gjatë tërë kohës po bën apel që të respektohen rregullat komunikacionit.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -