Lajmërohet nëna e katër fëmijëve nga Podujeva që u raportua e zhdukur

Date:

Egzona, nëna e katër fëmijëve nga Podujeva që u raportua e zhdukur, i është lajmëruar familjes.

Vëllai i saj, Albion Imeri, ka treguar edhe për gjendjen e motrës së tij.

“Egzona është lajmëruar përmes qatij snapchati që na ka shkruar më herët, na ka treguar se është mirë, vendodhjen nuk e dijmë, se nuk na ka treguar dhe as me kënd është nuk na ka treguar”, ka thënë ai për median lokale tv llapi.

Ai ka thënë se nuk ka treguar nëse do të kthehet apo jo, ndërsa për katër fëmijët e saj do të kujdeset.

“Po normal që do të vazhdoj që të kujdesem për ta”, ka thënë shkurt ai.

Gjatë ditës Imeri ka treguar se i është lajmëruar një grua dhe i ka thënë se motrën e tij e ka parë në Prishtinë.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Visar Ymeri harxhon rrymë sa nja një fabrikë: Në shkur do të paguaj 236 euro më shumë

Drejtori i Institutit “Musinë Kokalari”, Visar Ymeri, ka thënë...

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...