11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Lajmi i mirë: Mblidhen parat për shërimin e Egzonit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Babai i Egzon Kryeziut, të aksidentuar gjatë dhjetorit të vitit të kaluar, kishte vënë në shitje edhe shtëpinë për ta shëruar djalin e tij.

Përveç kësaj, ai kishte menduar që ta shes edhe veshkën për shërimin e djalit.

Por falë bamirëseve dhe aksioneve humanitare, sot është dhëne lajmi se janë mbledhur paratë e nevojshme për shërimin e tij, shkruan “Zëri.info”

Lajmin për mbledhjen e 30 mijë eurove për Egzonin, e ka dhëne sot hoxha Elvis Naçi, i cili ka publikuar edhe fotografi nga vizita në familjen Kryeziu.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -