11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Lladrovci bën hajgare me kalimin e Bahtirit në VV: Mos po i përzihen kabllat për arsyen pse ka shkuar

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar pas aderimit të Agim Bahtirit në Lëvizjen Vetëvendosje.

Ai në një postim në Facebook është shprehur se pret që shpejt të çuditet me miqtë që i gjen aty.

Tutje, ai tha se do i përzihen kabllot për vizionin dhe misionin pse ka shkuar.

Për më shumë lexojeni postimin e plotë të Ramiz Lladrovcit:

Kur një kryetar komune ndërron parti, thuhet se elektorati ka fat. Gimit i kanë thënë se është shpresë e Kosovës, fat që e ka qyteti i minatorëve, thuhet se edhe Holanda është me fat që e ka.

Pres shpejt të çuditet me shoqet dhe shokët që i gjen sikur vetveten me vlera jashtëtokësore. Dro i përzihen kabllat për vizionin dhe misionin pse ka shkuar!

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img