11.2 C
Pristina
Friday, March 24, 2023

Menjëherë pas rikthimit – Vedat Muriqi shënon gol për MaIIorcan, viktimë Valencia

Rekomandime

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi e ka vazhduar aty ku e la para dy javëve ku u ndëshkua me karton të kuq ndaj Elches dhe u përjashtua për dy ndeshje.

Muriqi sot u rikthye dhe ka shënuar  gol kundër Valencias për ta barazuar rezultatin në 1:1 dhe duke e faruar kështu skuadrën e tij te një pikë e madhe.

Më shumë artikuj

Të fundit